Műanyagipari fejlesztőmérnök (m/w)

-Oberkotzau & GEALAN Hungary Plast, Székesfehérvár-

A GEALAN Formteile egy 1985 -ben alapított, 700 munkavállalóval és nemzetközi jelenléttel bíró műanyagipari gyártó vállalat.
A fejlesztési eredményeink és termékeink világszerte megtalálhatóak a prémium járművek-ben, mint pl. BMW, Mini, Audi, Daimler, Porsche, Rolls Royce. Emellett kiváló hírnévre tett-ünk szert a fűtési és melegvíz rendszerek terén is.
Amit kínálunk a sikeres jelöltnek, az egy családias munkakörnyezet izgalmas feladatokkal, új lehetőségekkel.
A feladatok átvétele a németországi székhelyünkön, Oberkotzauban és a székesfehérvári üzemünkben történik.

    Feladatok:

    • technikai koordináció, termékek és komplex szerelési egységek fejlesztése
    • ajánlatkérések koordinációja és technikai számvetésbecslések kivitelezése
    • új, innovatív termékmegoldások és előálítási folyamatok felkutatása és megvalósítása
    • aktív részvétel a a tervezetben meghatározott termék-és folyamatspektrumok megfelelő gyártási módszereinek kiválasztásában, az aktuális előállítási módszerek megfigyelésén és azok piacban történő továbbfejlesztésén keresztül
    • technikai tanácsadás az ügyfelek számára
    • a cégen belül a különböző projektekkel foglalkozó csapatok vezetése

    Elvárások:

    • műanyagtechnika, gépészet vagy gépjárműipar terén sikeresen elvégzett (szak)főiskolai tanulmányok
    • legalább 3 év munkatapasztalat ezen álláshoz hasonló pozícióban
    • kiemelkedő jártasság a műanyagtechnika, a fecskendezéses öntvényezéstechnika, a termékfejlesztés, valamint a műanyagtermékek előállítási módszereinek terén
    • részletes ismeretek projektvezetéssel, projektfelépítési módszerekkel és beosztottak irányításával, motiválásával kapcsolatban
    • utazások megtételére való hajlandóság
    • strukturált munkamorál, jó kommunikációs képesség, magabiztos fellépés
    • magasfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
    • naprakész ismeretek a népszerű MS Office termékekkel kapcsolatban

    Kérjük, jelentkezését írott formában adja be. Ezzel kapcsolatban előnyben részesítjük a digitális formátumot, e-mail postafiókunkban várjuk önéletrajzát: personal@gealan.com