Projektkoordinátor (m/w) Hungary

-Oberkotzau & GEALAN Hungary Plast, Székesfehérvár-

A GEALAN Formteile egy 1985 -ben alapított, 700 munkavállalóval és nemzetközi jelenléttel bíró műanyagipari gyártó vállalat.
A fejlesztési eredményeink és termékeink világszerte megtalálhatóak a prémium járművek-ben, mint pl. BMW, Mini, Audi, Daimler, Porsche, Rolls Royce. Emellett kiváló hírnévre tett-ünk szert a fűtési és melegvíz rendszerek terén is.
Amit kínálunk a sikeres jelöltnek, az egy családias munkakörnyezet izgalmas feladatokkal, új lehetőségekkel.
A feladatok átvétele a németországi székhelyünkön, Oberkotzauban és a székesfehérvári üzemünkben történik.

    Feladatok:

    • Összekötő szerep a német és a magyar üzem között
    • Szoros együttműködés a német Projekt managemenent és Minőségbiztosítási részleggel
    • Felelősségteljes ellenőrzés és irányítás
    • Integraciós csoport vezetése és irányítása
    • Üzemvezetés támogatása a belső folyamatokban és a tervezésben
    • Projekt összefoglalók készítése, beszámolás a projektvezető és az üzemvezető felé
    • Projektek koordinációja
    • Felmerülő műszaki problémák kiértékelése (gyökér ok analízis) és megoldási javaslatok tétele
    • Helyi szállítások eseti jellgű koordinációja

    Elvárások:

    • Befejezett egyetemi, főiskolai tanulmányok műszaki területen, vagy technikusi végzettség és műanyag fröccsöntésben szerzett továbbképzés és tapasztalat
    • Szervezett és önálló munkavégzés
    • Terhelhetőség és rugalmasság
    • Jó kommunikációs készség
    • Utazásra való hajlandóság
    • Jó angol- és magyar nyelvismeret szóban és írásban
    • Magabiztos MS Office ismeretek

    Kérjük, jelentkezését írott formában adja be. Ezzel kapcsolatban előnyben részesítjük a digitális formátumot, e-mail postafiókunkban várjuk önéletrajzát: personal@gealan.com