Fröccsönto-gépbeállító (f/n)

Elhelyezkedés: GEALAN Hungary Plast, Székesfehérvár

A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt muanyagipari termékeket,több mint 500 hozzáérto és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft folyamatos fejlodése és bovülése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal növelni. Ha szeretne egy stabil jövoképu, hosszú távú munkalehetoséget,családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni,akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Szerszámcsere és gyártásindítás,
  • Preventív és tervezett karbantartások végrehajtása,
  • Aktív közremuködés nem tervezett meghibásodások elhárításában,
  • Gyártási berendezések folyamatos muködésének biztosítása,
  • Hiba esetén beavatkozás,
  • Gépek tisztántartása,
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése,
  • Biztonsági eloírások betartása,

Elvárások:

  • Muszaki végzettség,
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat,
  • Felhasználói szintu számítógépes ismeret (Office programok),
  • Tanulási hajlandóság,
  • Folyamatos munkarend vállalása,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Nyitottság, rugalmasság,

Elony:

  • Közeli lakhely,
  • Fröccsöntési területen szerzett tapasztalat,
  • Robotprogramozási ismeretek,
  • MS Office rendszer alapfokú vagy magasabb szintu ismerete,
  • Önálló, precíz munkavégzés,

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés, kiemelkedo cafeteria,
  • Jó munkahelyi légkör, elorelépési lehetoség
  • Biztos, hosszú távú munkahely

Please send your written application, preferably via email to us at: personal@gealan.com