Szerszámkészíto karbantartó (f/n)

Elhelyezkedés: GEALAN Hungary Plast, Székesfehérvár

A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt muanyagipari termékeket,több mint 500 hozzáérto és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft folyamatos fejlodése és bovülése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal növelni. Ha szeretne egy stabil jövoképu, hosszú távú munkalehetoséget,családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni,akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • Fröccsönto szerszámok karbantartása
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülo hibák, problémák elhárításában
  • Karbantartási és javítási munkák elvégzése, valamint szerszámok módosítása és cseréje eloírás szerint.
  • Öntoformák összeszerelése és szétszerelése
  • Munkavégzés CNC gépekkel
  • Szerszámátvétel koordinálása

Elvárások:

  • 3 muszakos munkarend vállalása
  • Befejezett szakmai tanulmányok szerszámkarbantartó mechanikus / ipari muszerész területen
  • Találékonyság, kreativítás, új ismeretek iránti érdeklodés
  • Csapatmunkára való készség, felelosségtudat, határidok pontos betartása
  • Szabálykövetés és a szabályok kivétel nélküli betarttatása

Elonyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelv alapszintu szintu ismerete
  • Tapasztalat CNC gépekkel való munkavégzésben
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Habosító, vibrációs hegeszto és fröccsönto gépek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Gazdaságilag biztos jövokép
  • Hosszú távú lehetoség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kiemelkedo juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye, Székesfehérvár

Please send your written application, preferably via email to us at: personal@gealan.com