Gyártástámogató technikus/muszakvezeto (f/n)

Elhelyezkedés: GEALAN Hungary Plast, Székesfehérvár

A német Gealan Holding cégcsoport 1985 óta fejleszt és gyárt muanyagipari termékeket,több mint 500 hozzáérto és kompetens munkavállaló és a fejlett ipari gépparkja segítségével. A székesfehérvári Gealan Hungaryplast Kft folyamatos fejlodése és bovülése következtében szeretnénk jelenlegi csapatunkat lelkes, lojális munkatársakkal növelni. Ha szeretne egy stabil jövoképu, hosszú távú munkalehetoséget,családias, igényes környezetet kínáló munkahelyen dolgozni,akkor várjuk jelentkezését az alábbi állás betöltésére:

Feladatok:

  • A dolgozók motíválása, fejlodésének támogatása akár 30 fos csapat esetén.
  • Felelos a meghatározott célok eléréséért.
  • Napi termelési folyamatok ellenorzése, koordinálása.
  • Felelosség a vevoi igények, megrendelések megfelelo idoben és minoségben való gyártási teljesítésében.
  • Jelentés közvetlenül a termelésvezetésnek.
  • A gyártási folyamat szabálytalanságainak felderítése és megfelelo korrekciós intézkedések meghatározása.
  • Házon belüli javítási megrendelok létrehozása.
  • Muszakhoz tartozó munkatársak felvételi lebonyolítása, szakmai irányítása, új dolgozók integrációja, munkavállalói értékelések készítése.
  • Folyamatos termelés biztosítása, gondoskodni a megfelelo anyagellátásról, létszámról.
  • Termelési terv adott idokereten belüli megfelelo mennyiség és minoség megvalósítása, aktív részvétel a termelés során felmerülo hibák, problémák elhárításában.
  • Minoség és termelékenység szem elott tartása a biztonsági eloírások figyelembevételével.
  • Muszakhoz tartozó munkatársak felvételi lebonyolításában való részvétel, szakmai irányítása, új dolgozók integrációja, munkavállalói értékelések készítése.

Elvárások:

  • Legalább 3 év ipari (muanyag fröccsöntés) területen szerzett tapasztalat.
  • Minimum muszaki középfokú végzettség ( technikus) és tapasztalati háttér.
  • DEMAG/ARBURG/ENGEL/KRAUSS MAFFEI/BRANSON /ZEMAS RAMPF gépek ismerete.
  • KUKA robot ismerete elony.
  • KAIZEN, Lean, TPM ismerete elony.
  • MS OFFICE ismeretek- Excel/World/Power Point és ERP rendszerek.
  • Csapatvezetésben való tapasztalat.
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintu ismerete.
  • Hatékony idogazdálkodás, terhelhetoség, problémamegoldó képesség.
  • 3 muszakos munkarend vállalása.

KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag kimagasló cafeteriával.
  • Családias légkör.
  • Szakmai fejlodési lehetoség, megbecsülés.
  • Hosszútávú munkalehetoség.

Please send your written application, preferably via email to us at: personal@gealan.com